Swiss Contribution ECORYS Polska EUROREGION

Zainteresowani wnioskodawcy mają możliwość umówienia się na indywidualne konsultacje w siedzibie Operatora (w Warszawie) lub w siedzibie Partnera (w Elblągu).

Aby zapewnić wysoki poziom merytoryczny oraz sprawny przebieg konsultacji, prosimy o wcześniejsze przygotowanie i przesłanie pytań/zagadnień, które chcieliby Państwo poruszyć w trakcie rozmowy.

Przewidziana tematyka konsultacji to przede wszystkim:

  • cele i zakres przedmiotowy Funduszu Partnerskiego,
  • zasady udzielania dofinansowania,
  • przygotowywanie wniosków o dofinansowanie,
  • proces oceny i wyboru wniosków.

Przedmiotem konsultacji nie może być doradztwo dotyczące merytorycznego aspektu propozycji projektów.

Spotkanie w Warszawie można umówić, dzwoniąc na numer infolinii Grantu Blokowego: 22 339 45 45 w godzinach 10.00–17.00. Po umówieniu spotkania prosimy o przesłanie proponowanego zakresu tematycznego konsultacji na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Miejsce konsultacji: siedziba firmy ECORYS Polska, ul. Łucka 2/4/6, Warszawa.

Spotkanie w Elblągu można umówić, dzwoniąc na numer  55 237 47 22 lub 55 237 47 25 w godzinach 9.00-16.00. Po umówieniu spotkania prosimy o przesłanie proponowanego zakresu tematycznego konsultacji na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .

Miejsce konsultacji: siedziba Stowarzyszenia Gmin RP Euroregion Bałtyk, ul. Stary Rynek 25, Elbląg.

Szkolenia

Konsultacje

Kontakt

Newsletter

Tak, chcę otrzymywać bezpłatny newsletter Szwajcarskiego Grantu Blokowego:


Wiadomość HTML?

Projekt realizowany przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej