Swiss Contribution ECORYS Polska EUROREGION

Wiadomość od Dyrektora Grantu Blokowego

Szanowni Państwo,

w związku z moim odejściem z firmy Ecorys w dniu dzisiejszym przestaję pełnić rolę Dyrektora Grantu Blokowego.

W ciągu ostatnich 6 lat zarządzania Zespołem Pomocy Technicznej miałem ogromną przyjemność i dużą satysfakcję obserwować, jak środki pochodzące z EOG, rządu norweskiego oraz szwajcarskiego zmieniają naszą rzeczywistość, wspierając małe, duże, doświadczone i niedoświadczone organizacje pozarządowe w realizacji setek projektów i tysięcy bardzo potrzebnych inicjatyw w całej Polsce.

Chciałbym serdecznie podziękować za współpracę wszystkim Beneficjentom, organizacjom i osobom z którymi miałem przyjemność współpracować, wymieniać poglądy, kształtować zasady Funduszy tak, aby były one coraz bardziej przyjazne dla aplikującego, a jednocześnie zapewniały obiektywną selekcję najlepszych projektów.

Mam nadzieję, że w kolejnych latach organizacje pozarządowe będą mogły liczyć nie tylko na wsparcie ze środków szwajcarskich czy norweskich, które wkrótce będą dostępne, ale również na coraz większe zaangażowanie środków krajowych dedykowanych dla sektora – nieodzownych w zmienianiu rzeczywistości w której żyjemy i kształtowaniu społeczeństwa obywatelskiego.

Rafał Szakalinis
Dyrektor Funduszu dla Organizacji Pozarządowych

Szkolenia

Konsultacje

Kontakt

Newsletter

Tak, chcę otrzymywać bezpłatny newsletter Szwajcarskiego Grantu Blokowego:


Wiadomość HTML?

Projekt realizowany przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej