Swiss Contribution ECORYS Polska EUROREGION

Uzupełnienia wniosków o dofinansowanie - pierwszy nabór wniosków "małych"

Dobiega końca proces oceny formalnej wniosków o dofinansowanie złożonych w ramach pierwszego naboru wniosków „małych” Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

W ciągu mijającego tygodnia drogą mailową oraz faksem, rozesłano wezwania do złożenia uzupełnień. Otrzymali je jedynie Wnioskodawcy, którzy popełnili błędy możliwe do skorygowania. Zgodnie z Podręcznikiem Procedur możliwe jest dokonanie korekty wyłącznie następujących błędów:

  • brak wersji elektronicznej wniosku;
  • brak elementów załączników (np. strony z KRS, strony statutu, itp.);
  • brak potwierdzenia za zgodność z oryginałem kopii wniosku;
  • brak potwierdzenia za zgodność z oryginałem dołączonych do wniosku załączników (w przypadku przedłożenia kopii dokumentów);
  • brak podpisów w przedstawionych załącznikach.
Wnioskodawców prosimy o sprawdzenie przychodzącej poczty elektronicznej oraz faksu. Wyjaśnienia lub uzupełnienia wniosków o dofinansowanie muszą wpłynąć do siedziby Operatora (faksem na numer 22 339 36 37 lub drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) nie później niż 10 dni roboczych od dnia wysłania przez Operatora powiadomienia o konieczności uzupełnień. Dokumenty wysłane faksem lub mailem należy równocześnie przesłać listem poleconym.

Szkolenia

Konsultacje

Kontakt

Newsletter

Tak, chcę otrzymywać bezpłatny newsletter Szwajcarskiego Grantu Blokowego:


Wiadomość HTML?

Projekt realizowany przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej