Swiss Contribution ECORYS Polska EUROREGION

Zakończono rejestrację wniosków o dofinansowanie

W dniu dzisiejszym zakończono rejestrację wniosków o dofinansowanie, które zostały złożone w ramach pierwszego naboru wniosków „dużych” Funduszu dla Organizacji Pozarządowych Grantu Blokowego. Do wszystkich Wnioskodawców zostały wysłane mailowo potwierdzenia złożenia wniosku.

Jeżeli ktoś z zainteresowanych nie otrzymał takiego powiadomienia – prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 22 339 45 45 bądź mailowy pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. - po uprzednim sprawdzeniu, czy wiadomość od Operatora nie znalazła się w folderze z niechcianą pocztą.

Przypominamy, że przyjmowanie wniosków o dofinansowanie trwa do czasu, kiedy wpłyną wszystkie wnioski nadane do 31 maja włącznie. Jednocześnie Operator zastrzega sobie prawo do nie przyjęcia wniosku i odrzucenia go z przyczyn formalnych w przypadku wpłynięcia wniosku później niż 20 dni roboczych licząc od daty zamknięcia naboru.

Do siedziby Operatora wpłynęły dotychczas 524 Wnioski o dofinansowanie. Trwa ich ocena formalna. W przypadku stwierdzenia błędów lub braków, których korygowanie jest dopuszczalne przez procedury Funduszu do Wnioskodawców wysyłane będą stosowne informacje e-mailem oraz faksem.

Listę wszystkich zarejestrowanych do tej pory wniosków znajdą Państwo poniżej.

Wszelkie informacje na temat danego naboru znajdą Państwo w zakładce Nabory wniosków.

Lista wniosków o dofinansowanie złożonych w ramach pierwszego naboru wniosków "dużych" Funduszu dla Organizacji Pozarządowych
Filesize 353.71 KB

Szkolenia

Konsultacje

Kontakt

Newsletter

Tak, chcę otrzymywać bezpłatny newsletter Szwajcarskiego Grantu Blokowego:


Wiadomość HTML?

Projekt realizowany przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej