Swiss Contribution ECORYS Polska EUROREGION

 Zespół Grantu Blokowego Szwajcarsko-Polskiego Programu Współpracy serdecznie zaprasza do udziału w konferencji Obywatele-obywatelom – jak zmienialiśmy Polskę przez ostatnie 5 lat, będącej podsumowaniem wdrażania Funduszu dla Organizacji Pozarządowych i Funduszu Partnerskiego, która odbędzie się 27 listopada br. na PGE Narodowym w Warszawie.

Wydarzenie będzie miało charakter szczytu obywatelskiego i adresowane jest do sektora pozarządowego i instytucji z otoczenia 3 sektora: JST, ich związków i stowarzyszeń, administracji rządowej, partnerów społecznych.

W trakcie konferencji zostaną przedstawione rezultaty wdrażanego przez 5 lat Programu, perspektywy rozwoju społeczeństwa obywatelskiego, omówimy znaczenie współpracy z partnerami z zagranicy, zostaną także wręczone nagrody dla trzech najlepszych projektów zrealizowanych w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych.

Zachęcamy Państwa także do udziału w panelach dyskusyjnych, w trakcie których będziemy szukać odpowiedzi na takie pytania, jak:

  • Czy środki publiczne wspierają rozwój społeczeństwa obywatelskiego?
  • Czy działania kontrolne NGO mają znaczenie?
  • Czego możemy nauczyć się od partnerów z Zachodu?
  • Czy bycia obywatelem można się nauczyć?
  • Czy JST potrzebują NGO i czy NGO potrzebują JST?
  • Czy obywatele mają/mogą mieć realny wpływ na politykę publiczną?

Wydarzeniu towarzyszyć będą targi organizacji i instytucji dofinansowanych w ramach Funduszu dla Organizacji Pozarządowych i Funduszu Partnerskiego.

Uczestnictwo w wydarzeniu jest bezpłatne. Możliwy jest zwrot kosztów dojazdu. Liczba miejsc na konferecji jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.

Organizacje i instytucje zainteresowane udziałem w targach prosimy o kontakt z p. Katarzyną Kaczyńską Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Szczegółowy program wydarzenia oraz formularz rejestracyjny znajdziecie Państwo pod adresem: http://mttp.pl/rejestracja/obywatele-obywatelom

Zapraszamy serdecznie!

Zespół Grantu Blokowego

 

Szkolenia

Konsultacje

Kontakt

Newsletter

Tak, chcę otrzymywać bezpłatny newsletter Szwajcarskiego Grantu Blokowego:


Wiadomość HTML?

Projekt realizowany przy wsparciu Szwajcarii w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej